Choď na obsah Choď na menu

Terry se pohybuje od nuly do hrdiny jako Chelsea chytnout pozdní bod

John Terry popadl poslední vzdech Chelsea ekvalizérem osm minut do stávky čase zachránit dramatický 3-3 remíza proti Evertonu na Stamford Bridge v sobotu. Znáte tento zápas? A nosíš Fotbalové dresy pro jejich podporu?

Chelsea měsíc-dlouhá neporažený běh pod prozatímní manažer Guus Hiddink se zdá být u konce, když Ramiro Funes Mori dal Everton 3-2 náskok v 90. minutě. Pokud jste fanoušky, myslím, že dres Chelsea 2016 je pro vás nezbytné.

Ale Blues kapitán Terry, který dříve vstřelil vlastní gól dát Evertonu jejich otvírák, měl poslední slovo s back-hodil úpravou hodné top útočník, ačkoli tam byl spor o úsilí, jako centrum-back zdálo, byl v poloze ofsajd pozici. To pozdní zásah opatřil rázná, pokud chyba poseté displej, z Chelsea, který padl za dvě branky poté, co Kevin Mirallas přidán do Terryho vlastní gól.

Chelsea vybojoval první šanci a trvalo chytrý zachránit od Tima Howarda, aby se zabránilo Willian, hrál na pravé krabičce po Fabregas, otevření bodování.